PARAZIT
Translate This Page
Forums
Wolfenstein: Enemy Territory | PARAZIT-Clan :: Forums :: PARAZIT-Clan Wolfenstein: Enemy Territory :: Off Topic

<< Previous thread | Next thread >>
O nemultumire
Moderators: Administrator, {PRZ}Gavrila, {PRZ}Metallica
Author Post
TM IONY
Tue Apr 18 2017, 01:47AM
Salutare ....am si eu o rugaminte ...daca poate Metallica sa imi dea levalul 5 care mi la dat Adi.
Dupa ce s-a resetat servarul Adi mi-a dat 5.Dupa 2 ore...Metallica mi-a dat 3.Nu are importanta levalul dar ca vrei sa intri pe joc sunt mape care botii nu joaca si nu poti sa dai next.Si inca o precizare PANZER este in clan la noi? I-a dat level 4 ...nustiu daca e in clan..Si mie mia dat 3 ...ma rog...nu ma pricep ru la topicuri de astea da nu am gresit cu nimic...daca Adi mi-a dat 5...de ce metallica mi-a dat 3?

Si cand l-am intrebat de ce mi-a dat 3...a spus ca sunt noile lui reguli.
Eu nu vreau sa ma cert cu nimeni ...sa nu luati asta in nume de rau.
Multumesc.
Back to top
helsen
Tue Apr 18 2017, 03:37AM
Registered Member #64
Nu temai Ruga degeaba,nu esti singurulul,,,,Nu vez ca Ala de te ia la Misto si nu numai pa tine pe toti aproape!
Back to top
{PRZ}Gavrila
Tue Apr 18 2017, 05:24AM

Registered Member #2
TM IONY wrote ...

Salutare ....am si eu o rugaminte ...daca poate Metallica sa imi dea levalul 5 care mi la dat Adi.
Dupa ce s-a resetat servarul Adi mi-a dat 5.Dupa 2 ore...Metallica mi-a dat 3.Nu are importanta levalul dar ca vrei sa intri pe joc sunt mape care botii nu joaca si nu poti sa dai next.Si inca o precizare PANZER este in clan la noi? I-a dat level 4 ...nustiu daca e in clan..Si mie mia dat 3 ...ma rog...nu ma pricep ru la topicuri de astea da nu am gresit cu nimic...daca Adi mi-a dat 5...de ce metallica mi-a dat 3?

Si cand l-am intrebat de ce mi-a dat 3...a spus ca sunt noile lui reguli.
Eu nu vreau sa ma cert cu nimeni ...sa nu luati asta in nume de rau.
Multumesc.

poti considera ca problema este rezolvata
Back to top
colonelul
Tue Apr 18 2017, 11:44AM
Registered Member #7
VAND CARTE DE GRAMATIK. EU MEAM FAQT TREAB-A CU IA.
Back to top
{PRZ}Metallica
Thu Apr 20 2017, 08:41AM

Registered Member #4
Gata Iony s-a rezolvat
Back to top

Jump:     Back to top

User Colour Key:
Head Administrator, Administrator, Forum Moderator, Member

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF