PARAZIT
Translate This Page
Forums
Wolfenstein: Enemy Territory | PARAZIT-Clan :: Forums :: PARAZIT-Clan Wolfenstein: Enemy Territory :: Problems

<< Previous thread | Next thread >>
Hack ??
Go to page  1 [2]
Moderators: Administrator, {PRZ}Gavrila, {PRZ}Metallica
Author Post
{PRZ}Măranu
Sun Apr 09 2017, 05:14AM
Registered Member #41
Grizu wrote ...

Nu e de la tine MARA. Nici de la IONY si nici de la mine. E altceva ce oricum trebuie aflat pt. a nu se mai repeta si cu altii chestiunea. Inca bine ca s-a intamplat la noi, fiindca daca era la altcineva mai putin "notoriu", era ban-at forever. Si nu din vina lui!

Pe mine ma amuza tare treaba, fiindca eram plecat de la computer (stiti ca seara-i citesc lui Maya povestea de dinainte de culcare) si pe cand m-am intors, ce sa vezi, eram hacker. Epic!

Știu că eram pe TS cu tine
Back to top
{PRZ}Măranu
Sun Apr 09 2017, 05:36AM
Registered Member #41
Adi, eu i-am scos banul lui Grizu pt. că eram pe TS cu el, el s-a pus spectator pt. motivele lui și a fost banat că are hack, Nicolas sau cum îl cheamă a început să abereze că hack, chestii de genul ăsta ...
Eu îl cunosc pe Grizu de ceva ani și sunt 100% că nu a folosit așa ceva vreodată, eu i-am scos banul când a venit pe TS și a constatat că e banat, Nicolas dacă nu e pe TS și nu a știut despre ce e vorba e treaba lui ! Adi poți să îmi iei levelul și să mă lași cu 3 dacă vrei să mai fac parte din PRZ, dacă nu, o să joc tot pe PRZ și fără level și tag !
Eu tot consider că am făcut ce trebuie !!!!
Hai noroc și sănătate !
Back to top
helsen
Tue Apr 25 2017, 01:24AM
Registered Member #64
Mai bine va-ti uita pe Damon ala decat la prostiile astea.
Back to top
Go to page  1 [2]  

Jump:     Back to top

User Colour Key:
Head Administrator, Administrator, Forum Moderator, Member

Syndicate this thread: rss 0.92 Syndicate this thread: rss 2.0 Syndicate this thread: RDF